PYLONY CENOWE, REKLAMOWE

SPECYFIKACJA

Pylon reklamowy – charakterystyka
Pylony już na stałe wpisały się w krajobraz polskich miast oraz poboczy przy drogach szybkiego ruchu czy autostradach. Pylon cenowy to zarówno nośnik reklamy, jak i informacji. Muszą być więc dobrze widoczne nawet z dużych odległości, a jednocześnie bardzo odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, ponieważ witacze reklamowe montowane są zazwyczaj na zewnątrz. Pylony reklamowe to nośniki podświetlone (standardowo za pomocą oświetlenia fwitLED) – bardzo często można je zobaczyć np. przy węzłach komunikacyjnych – ponieważ ich zadaniem jest wskazanie miejsca, w którym znajduje się reklamowany obiekt.

Pylon cenowy stacji paliw
Atrakcyjny pylon cenowy stacji benzynowej sprawi, że więcej osób zatrzyma się na Twojej stacji, zatankuje i zapamięta ją na przyszłość. Ładne stacje paliw i estetyczne otoki wzbudzają zainteresowanie kierowcy i sprawiają, że wybierze on właśnie Twoją stację. Pylony cenowe są wizytówką Twojej stacji, stałym elementem identyfikacji wizualnej. Design stacji benzynowej jest bardzo ważny. Wystarczy odpowiedni otok i pylon reklamowy – stacja paliw znacznie zyskuje na wiarygodności i wzbudza większe zaufanie. Największą popularnością cieszą się pylony cenowe z elektronicznymi wyświetlaczami cen. Dzięki temu, zarówno w dzień jak i w nocy, nieprzerwanie informuje potencjalnych klientów o swojej obecności, aktualnych cenach oraz dodatkowych usługach, które świadczy Twoja stacja paliw.

Pylon cenowy – oferta
W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć totemy reklamowe wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak: dibond, aluminium czy pleksi. Dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą formę przestrzenną, w pełni odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Możemy zaprojektować i wykonać totem lub zbudować ogromny pylon cenowy, które nie pozostaną niezauważone, a jednocześnie będą stanowiły nierozerwalną część Państwa wizerunku.

Podejmujemy się zleceń nietypowych, których realizacja może stanowić wyzwanie. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, wykorzystując przy tym posiadane doświadczenie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.