OTOKI REKLAMOWE

SPECYFIKACJA

Otoki reklamowe – wykonanie
Otoki reklamowe wykonujemy z kształtowanych blach aluminiowych, które mogą osiągać dowolne wymiary. Podświetlenie jest uzupełnieniem samej zabudowy. Najczęściej tworzy się je w technologii LED. By uzyskać jak najlepszy efekt, elementy podświetlenia można zamontować albo na powierzchni fryzu np. w formie rury neonowej, albo w samym fryzie, wycinając część jego powierzchni. Niezależnie od wyboru ostatecznego kształtu podświetlenia, można uzyskać dowolne kształty, w tym logotypy.
Produkowane przez nas otoki są wytrzymałe zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Spersonalizowane projekty
Nasza firma przygotowuje spersonalizowane projekty otoków reklamowych. Podczas pracy bierzemy pod uwagę potrzeby klienta, rodzaj prowadzonego przez niego biznesu (attyka stacji paliw czy myjni), a także ostateczny efekt, jaki chciałby uzyskać. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – zawsze staramy się wykorzystać przy tym posiadane doświadczenie, dzięki czemu nasze projekty są nie tylko oryginalne, ale również najwyższej jakości. Podczas ich produkcji wykorzystujemy różnego rodzaju technologie, w tym nasze własne, dzięki czemu nasze realizacje są zgodne z normami Unii Europejskiej. Jeśli są Państwo zainteresowani otokami reklamowymi, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi konsultanci to osoby, które posiadają doświadczenie w branży i mogą udzielić Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.