NIETYPOWE PROJEKTY

OPIS

Bogata oferta
Naszym klientom proponujemy różnego rodzaju formy prezentacyjne, w tym gadżety, stojaki i ekspozytory, a także takie produkty jak: szyldy, kasetony świetlne, litery 3D, otoki, pylony oraz tablice wolnostojące. Wykonujemy je z bardzo szerokiej gamy materiałów: aluminium, pleksi, PCV, blachy, dibondu czy MDF. Każdy z naszych towarów możemy dodatkowo podświetlić m.in. za pomocą oświetlenia LED lub halogenów. Podczas produkcji wykorzystujemy różnego rodzaju procesy technologiczne, posiadamy też własne technologie. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie, który to fakt potwierdzają realizacje wykonane na najlepszych światowych marek.

Nasze realizacje znajdują bardzo szerokie zastosowania, można je spotkać na stacjach benzynowych, przy myjniach samochodowych, w dużych obiektach firmowych, sklepach czy na różnego rodzaju targach.

Duże możliwości produkcyjne
Posiadamy duże możliwości produkcyjne, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji projektów praktycznie o dowolnej formie ekspozytora. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i estetyką wykonania, jednocześnie spełniając normy narzucone przez Unię Europejską.

Działamy w branży już ponad 20 lat i w tym czasie zaprojektowaliśmy, a następnie zrealizowalibyśmy wiele ciekawych projektów. Wiele z nich wykonanych było w następstwie spersonalizowanego zamówienia. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, specjaliści, którzy podchodzą do każdego zapytania w sposób indywidualny, starając się podczas kontaktu z klientem odpowiedzieć na wszelkie jego wątpliwości, a w razie potrzeby także doradzić i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji.