LITERY 3D

DOBRY WYBÓR

Dzięki różnym technologiom, w jakich tworzymy litery 3D, jesteśmy w stanie dopasować ich formę do Państwa indywidualnych potrzeb. Możemy zaproponować między innymi:

podświetlane litery przestrzenne zbudowane w technologii zbliżonej do kasetonów przy wykorzystaniu taśmy aluminiowej na bokach (lakierowanie na dowolny kolor), czoło każdej litery może być wykonane z pleksi kolorowej lub mlecznej wyklejonej folią kasetonową;
litery przestrzenne oświetlane halogenami – w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, możemy wykonać taki szyld m.in. z następujących materiałów: PCV, pleksi, styroduru, MDF, laminatów;
litery 3D oświetlone neonami umieszczonymi na ich czołach, np. po linie zewnętrznej lub wewnętrznej każdego znaku.

Szyld z podświetlanych liter to doskonale widoczna, a wręcz przyciągająca wzrok forma reklamy. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłączenie litery 3D w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Co więcej, projekty wykonujemy zarówno w pełnej gamie gabarytowej, jaki i w dowolnej formie graficznej.
Wymienione wyżej rozwiązania podane są tylko jako przykłady wykonywanych przez nas zleceń – zawsze bowiem do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, w pełni odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania lub niestandardowe potrzeby związane ze stworzeniem przestrzennego szyldu dla swojej firmy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.