DLACZEGO MY?

Firma Plastmedia to młodość a zarazem dojrzałość


Zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą świetlną. Wykonujemy kasetony świetlne, szyldy i pylony reklamowe, litery 3D, a także oznakowanie myjni i stacji paliw, w tym otoki i zabudowy słupów. Wykorzystywane przez nas nowoczesne technologie to gwarancja solidności i estetyki wykonania.

POSIADAMY LATA DOŚWIADCZENIA
I TO WIDAĆ

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam pochwalić się wykonaniem
kilkuset dobrych projektów zrealizowanych dla największych marek.

Firma Plastmedia to młodość a zarazem dojrzałość. Od 1996 roku mamy kontakt z bardzo zróżnicowanym Klientem, począwszy od małych sklepów, drobnych przedsiębiorców, a skończywszy na dużych firmach.

Tym co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego projektu. Specjalizujemy się w spersonalizowanych i nietypowych realizacjach, tak aby najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą formę przestrzenną.

Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, estetyką wykonania, oryginalnymi projektami. Jednocześnie spełniają wymagania pod kątem atestów i zgodności z normami Unii Europejskiej. Pragniemy zaproponować usługi na najwyższym poziomie aby zrealizować Państwa i swoje ambicje. Dzięki doświadczeniom wyniesionym z kilku ostatnich lat pracy, zapewniamy Państwu konkurencyjne ceny, elastyczność, szybką i fachową obsługę od projektu do wykonania oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Mamy nadzieję, że powyższe warunki skłonią Państwa do rozpoczęcia owocnej współpracy z naszą firmą. Z poważaniem Przemysław MUELLER.